Kompleksowe projektowanie i rzeczoznawstwo
branży sanitarnej

> O firmie

Biuro Consultingowo-Projektowe "ECOTECH" którego właścicielem jest Teresa Szmagara działa na rynku od 1992 roku. Celem działania biura jest zapewnienie kompleksowej obsługi inwestycji poczynając od prac przygotowujących inwestycję przez proces projektowy, wykonawczy po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Zapewniając kompleksową obsługę proponujemy optymalne, na miarę klienta rozwiązania techniczne. Kierujemy się dobrem inwestora i inwestycji zapewniając harmonijne jej wpisanie w środowisko unikając konfliktów społecznych.

Z powodzeniem realizujemy zamierzenia wielobranżowe współpracując ze sprawdzonymi zespołami projektantów oraz wysokiej klasy specjalistami branżowymi. Wykonujemy projekty wielobranżowe w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego, jak również elementy infrastruktury technicznej - kotłownie wodne i parowe, pompownie, stacje gazowe, zbiorniki, układy pozyskiwania i wykorzystania biogazu, sieci przesyłowe naziemne i podziemne.

Sporządzamy opinie, orzeczenia, ekspertyzy oraz wyceny i analizy rozwiązań projektowych. Biuro Consultingowo - Projektowe "ECOTECH" zatrudnia zespół projektantów z dużym doświadczeniem zawodowym posiadających uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowniczych, oraz uprawnienia Rzeczoznawstwa Budowlanego w specjalności instalacyjno - inżynieryjnej obejmującej projektowanie i wykonawstwo w zakresie sieci i instalacji sanitarnych.


Właściciel, główny projektant

Teresa Szmagara

Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych. Nr 100/85/Lw, 91/87/Lw, 73/91/Lw


Informacje o firmie

Pełna nazwa firmy: Biuro Consultingowo-Projektowe ECOTECH Teresa Szmagara

Adres: ul. B. Bilsego 7/2, 59-220 Legnica

Konto: BRE Bank S.A. nr 82 1140 2004 0000 3402 3613 8401

NIP: 691-020-74-45

euronip: PL 961-020-74-45

 

Biuro Consultingowo-Projektowe ECOTECH Teresa Szmagara

ul.Bilsego 7/2, 59-220 Legnica
tel. 76 856 56 84
biuro@ecotech.legnica.pl

Skontaktuj się z nami

Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i przygotują ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

tel. 76 856 56 84
biuro@ecotech.legnica.pl

Więcej...

 

O firmie

Celem działania biura jest zapewnienie kompleksowej obsługi inwestycji poczynając od prac przygotowujących inwestycję przez proces projektowy, wykonawczy po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Więcej...

 

Oferta

Wykonujemy kompleksowo projekty:

- zewnętrzne sieci i przyłącza gazowe, wodociągowe, wodno-kanalizacyjne, c.o.

- wewnętrzne instalacje gazowe, wentylacji i klimatyzacji, ciepła i chłodu, wodociągowe i kanalizacyjne, przeciwpożarowe i tryskaczowe

- projekty źródeł ciepła (kotłowni, węzłów cieplnych).

Więcej...

 

Zrealizowane

Zobacz liczne projekty zrealizowane przez nasze biuro w ostatnich latach

Więcej...

 

Projekt i wykonanie: Twoja Strona WWW, tswww.pl